מדוע צריך בית חכם?

הבית החכם מספק חווית מגורים אחרת למשתמש ומטרתו לשדרג ולהקנות נוחות, גמישות, ולהפוך את הבית לפשוט ונוח לתפעול.
חשוב להבין שאין הגדרה חד משמעית למושג “בית חכם”. המושג מתייחס לשליטה נוחה על אביזרי החשמל במבנה, כמו למשל כיבוי כל האורות ביציאה מהבית.
ישנן מספר רמות של בית חכם, הרמה הבסיסית הינה שליטה על מערכות החשמל, מזגנים, תריסים צלונים ווילונות, דודים, חימום תת ריצפתי ובהמשך שליטה על מערוכות אודיו וידאו, מצלמות, אזעקות, שערים חשמליים ואינטרקום.

חסכון ניכר באנרגיה

בימינו, חסכון באנרגיה וניצול חשמל אופטימאלי עומד על סדר היום בכל בית ומשרד. תאורה מהווה כ-20% מתצרוכת החשמל בבתים ובנייני משרדים. אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג חסכון באנרגיה הינו כיבוי התאורה בחוסר נוכחות בחלל, ניצול אור השמש כתחליף לאור המלאכותי, ניהול תאורה על ידי לוח זמנים והגבלת התאורה לרמת האור הנדרשת בפועל. באמצעות תוכנת ניהול ובקרה מרכזית הכוללת גלאי נוכחות, גלאי תאורה ואביזרי בקרה נוספים ניתן לבקר על מכלול תאורת המבנה, המיזוג והוילונות. השליטה נעשית מתוך המבנה או ממוקד מרוחק באמצעות פתרון אינטרנטי. ניתן לבצע ניהול מרכזי לצרכי תפעול ולקבל דו’חות ומידע על תקלות בזמן אמיתי. בנוסף המערכת מאפשרת הצגת נתוני החיסכון ההסטוריים ובזמן אמיתי, כשהמידע מוצג באופן גרפי נגיש

תכנון והתאמה של "בית חכם" לתקציב שלך - זו המומחיות שלנו

‘אמפריה’ מתאימה לך את הרמה הנכונה של “בית חכם” –              ואתה חוסך באנרגיה וחשמל